Stres z cestovania

Diskutujte o svojich symptómoch a tiež spôsoboch, ako bojovať so stresom, úzkosťou, depresiou, závislosťou, strachom, izoláciou, sociálnou fóbiou a ďalšími obavami spojenými s Vašími zažívacími ťažkosťami.
Veronika399
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2017 9:07 am

Stres z cestovania

Príspevok od užívateľa Veronika399 » Ut Okt 31, 2017 10:52 pm

Co vam pomaha zmiernit stesove situacie ktore vyvolavaju caste hnacky? Mna to napriklad chyti stale ked sa chystam na dlhsiu cestu vlakom... Snazim sa na to nemysliet uplne, nestresovat sa, zabavat sa niecim inym... ale problemy stale pretrvavaju, a naozaj vacsinou len pri cestovani. Mate niekto s tymto skusenosti?

Jannos
Dátum registrácie: So Mar 17, 2018 7:19 pm

Re: Stres z cestovania

Príspevok od užívateľa Jannos » So Mar 17, 2018 7:33 pm

Ahoj, vlak je v pohode. Ber to tak ze zachod je stale po ruke a nemas sa preco stresovat. Ja pocuvam hudbu, citam si clanky na internete alebo casopisy, hudobne videa na mobile alebo film. Ak ta stresuje vela ludi, zacni napr kupou miesta pri ulicke alebo v kabine pri dverach. Mozes hocikedy vstat a odskocit si. To ako casto pojdes na zachod nikto nebude riesit, aj ked to tak vyzera.

Hanka333
Dátum registrácie: St Jún 27, 2018 11:47 am

Príspevok od užívateľa Hanka333 » St Jún 27, 2018 11:54 am

Ahojte, ja bývam asi 20minut autom od mesta a je to hrozne, keď si predstavím, že 20minut mám byť bez wc, ja zas rada chodím vlakom kvôli tomu, že to wc tam je... Vy ste rozmýšľali, že by ste navštívili psychológa s týmto problemom? Ja zvažujem, ale sa aj bojím... :roll:

vafka
Dátum registrácie: Po Okt 08, 2018 9:56 am

Príspevok od užívateľa vafka » St Okt 10, 2018 9:35 am

Aj ja mam hnacku vzdy pred cestovanim, casto zastavujem na pumpe alebo celkovo ked som mimo svojho domu. Urcite je to psychicke. Mavate to aj vy? Co vam pomaha? Tesim sa na vylet a aj tak to pride. Uz som zufala. Velmi to obtazuje mna aj moju rodinu.

Napísať odpoveď